......... †  FARNOST VSETÍN  ................................................... .. .........

Plán akcí na rok 2016 najdete zde

Rozpis kurzu přípravy snoubenců ve II. pololetí 2016 najdete zde

V sobotu 27. srpna jste zváni na Pouť rodin na Svatý Hostýn. Více informace zde

Pozvánku na Kurz ROSE (osobnostní rozvoj pro ženy) najdete zde

Centrum pro rodinu Vsetín

Kontaktní kancelář: Vsetín, Horní nám. 134

Pro veřejnost: Poradenství (PPR, problémy ve vztazích, výchova dětí, tíživé situace)
Přihlášky na akce

Centrum pro rodinu

je děkanátní pastorační středisko zřízené arcibiskupstvím, aby se místní církev svou pastorační praxí přiblížila co největšímu množství farníků. Činnost vychází z obecných potřeb pastorace v daném regionu, směřuje k podpoře spokojeného života rodiny a je svěřená pod ochranu Svaté rodiny z Nazaretu.
Úkolem je formou přednášek, vzděláváním,  poradenstvím,  podporou křesťanských společenství, organizováním duchovních obnov a různých kulturních akcí posilovat a upevňovat křesťanský život v rodinách. Centrum se podílí spolu s kněžími na přípravě ke svátostem.

Vedoucí centra pro rodinu: Jana Kunderová
mail: cprvsetin@ado.cz
webové stránky Centra pro rodinu Vsetín: www.farnostvsetin.cz/rodinne_centrum.html

Je možné využívat nabídky ostatních děkanátních center.
Děkanátní centra pro rodinu naší olomoucké arcidiecéze
působí v současné době ve všech jejich 21 děkanátech. Seřazena chronologicky, tak jak  vznikala, to jsou: Zlín, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Přerov-Pavlovice, Strážnice, Veselí nad Moravou, Šumperk, Vizovice, Hranice, Uherské Hradiště, Kroměříž, Zábřeh, Vyškov, Vsetín, Prostějov, Svitavy - Moravská Třebová, Holešov (2011), Šternberk, Kyjov, Valašské Meziříčí a Konice (2012).

Kontakty a web stránky s nabízenými aktivitami naleznete: